Zajęcia stałe - CKiB

Zajęcia stałe

zobacz galerię

ZAJĘCIA PLASTYCZNO/TEATRALNE DLA DZIECI

Zajęcia odbywają się w każdą środę od godziny 16:30

Prowadząca: Katarzyna Obiała

zobacz galerię

ZAJĘCIA Z FOTOGRAFII DLA DOROSŁYCH

Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 19:0-21:00

Zajęcia z podstaw fotografii, zapoznanie się z działaniem aparatu.Zajęcia w studio jak i w plenerze, fotografia studyjna, portretowa, praca z modelką. Postprodukcja- Photoshop. Reportaż fotograficzny, reprodukcje starych fotografii, eksperymenty ze światłem, poszukiwania piękna. Raz na 6 miesięcy organizujemy wernisaż z prac uczestników grupy.

Zajęcia prowadzi fotograf: Emilia Chorążyczewska

 

 

 

zobacz galerię

ZAJĘCIA Z FOTOGRAFII DLA DZIECI

Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 17:0-19:00

Zajęcia z podstaw fotografii dla najmłodszych, zapoznanie się z działaniem aparatu.Zajęcia w studio jak i w plenerze, fotografia przyrody i makro. Rozbudzenie w dzieciach chęci do świadomej obserwacji świata a także świadomej jego rejestracji.

Zajęcia prowadzi fotograf: Emilia Chorążyczewska

 

 

Zajęcia tymczasowo zawieszone do marca 2019

zobacz galerię

GRUPA LADIES – ZAJĘCIA DLA PAŃ

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, w godz. 19:00-20:00.

Grupa dedykowana paniom, które chcą wyjść z domu i aktywnie odpocząć, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Zajęcia składają się z ogólnej rozgrzewki ciała, rozciągania, nauki podstawowych kroków z technik: bachata, salsa, hip-hop, high heels. Podczas zajęć tańczymy rutynowe choreografie, które pomagają wypracować koordynację ruchową i pamięciową. Instruktorem grupy jest Julita Juzyszyn.

zobacz galerię

HIP-HOPKI

Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki, w godz. 16:00-16:45.

Grupa podstawowa, dedykowana dzieciom w wieku 5-8 lat, które chcą wejść w świat tańca lekkim krokiem.

Na zajęciach uczymy się podstawowych elementów rytmiki,
techniki hip-hop, łącząc je w rutynowe choreografie. Ponadto podczas zajęć rozciągamy ciało, ćwiczymy koordynację pamięciową i ruchową. Celem zajęć jest przełamanie wewnętrznych barier dziecka w wystąpieniach publicznych, zwiększenie jego pewności i wypracowanie samodyscypliny. Instruktorem grupy jest Julita Juzyszyn. (www.facebook.com/julita.j.instruktortanca/)

zobacz galerię

Zajęcia wokalno-rytmiczne

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. od 16.00 do 18.00.

w 2 różnych grupach wiekowych: młodszej (4 – 9 lat) i starszej (10- 18 lat), a prowadzi je instruktor Renata Fijałkowska.

Głównym celem zajęć jest wprowadzenie dzieci w świat muzyki czyli świat dźwięków, rytmu, harmonii. Dzieci uczestniczą w przeróżnych zabawach muzyczno- rytmicznych, poznając jednocześnie podstawowe pojęcia muzyczne. W programie zajęć również ćwiczenia wokalne, których efektem mają być występy sceniczne solowe i grupowe

zobacz galerię

Ognisko muzyczne

Ognisko muzyczne prowadzone jest przez Pana Zdzisława Dziekana. Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Naukę można pobierać na instrumentach t.j. : gitara akustyczna, keyboard, pianino, akordeon, skrzypce, saksofon. Zajęcia odpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Rozkład zajęć:

Wtorek od godziny 12:30

Czwartek od godziny 12:30

Piątek od godziny 13:00

zobacz galerię

ODLOTOWI taniec hip-hop

Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki, w godz. 17:00-18:00.

Grupa średnio zaawansowana, przeznaczona dla dzieci w wieku 9-11 lat.

Zajęcia składają się z ogólnej rozgrzewki ciała, rozciągania, nauki choreografii, pracy własnej w formie solówek, duetów. Grupa bierze udział w licznych występach podczas całego sezonu tanecznego. Celem zajęć jest zwiększenie świadomości ciała u dziecka, rozwijanie jego pamięci mięśniowej, zwiększenie pewności u siebie, a także samodyscypliny. Instruktorem grupy jest Julita Juzyszyn.
(www.facebook.com/julita.j.instruktortanca/)

zobacz galerię

EPIDEMIA taniec hip-hop

Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki, w godz. 18:00-19:30.

Grupa zaawansowana, reprezentacyjna. Zajęcia w tej grupie są dedykowane dla młodzieży w wieku 12-18 lat.

Na zajęciach uczymy się elementów z zakresu techniki hip-hop, a także modern jazz. Zajęcia składają się z ogólnej rozgrzewki ciała, rozciągania, nauki choreografii, pracy własnej w formie solówek, duetów. Grupa bierze liczny udział w wyjazdach, festiwalach tanecznych, zdobywając wysokie osiągnięcia. Instruktorem grupy jest Julita Juzyszyn.

zobacz galerię

Pracownia plastyczna, rysunek, kompozycja, grafika.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:00, sala na piętrze, pracownia plastyczna. Zajmujemy się zarówno nauką podstaw rysunku, kompozycji jak i fotografią, grafiką. Grupa składa się z osób w różnym wieku i o różnych umiejętnościach, jednak każdy może liczyć na indywidualne podejście w zależności od poziomu zaawansowania i kierunku rozwoju. Zapraszamy serdecznie!

Partnerzy: